Bára II.

Deníček kočky Báry.

Bára II
Moje fotogalerie

Narodila jsem se v Polické Krčmě 16. listopadu 2011 své mamince Lusile. Jsem britská modrá kočka, takže ve mě koluje aristokratická modrá krev. Zanedlouho jsem dostala jméno Bára II. První dva měsíce jsem prožila u své maminky a u své paničky společně se svým bratříčkem a dvěma pejsky. To byly takové mé tetičky. Musím říct, že maminka i panička mě dobře vychovali a že moje nová rodina byla se mnou velmi spokojena.

Dva měsíce od narození přišla ona chvíle, kdy jsem se rozloučila s mojí maminkou a paničkou a odstěhovala jsem se do nového domova do Hronova. Není to tak daleko, takže doufám, že se na mně panička přijde někdy podívat.

19.01.2012 Odjíždím autem do nového domova. Cesta autem se mně moc nelíbila a celou jsem ji promňoukala. Ale v novém bytečku se mi to líbilo. Nejdříve celý prozkoumala a očuchala. Zjistila jsem kde mám misky na krmení, bedýnku se záchodem a kde bude nejlepší odpočinek. Nejdříve jsem usnula v košíku, ale v průběhu noci jsem se přestěhovala do postele k paničce.

21.01.2012 Celé dopoledne jsem blbnula a hrála si. Nejvíc se mně líbilo skákání po záclonách, ale to prý nesmím! Odpoledne jsem byla tak unavená, že jsem celé prospala. Večer mě pak hlídali děti, protože páníčkové byli na plese.

22.01.2012 Dnes jsme jeli na výlet k dědečkovi a babičce. Cesta autem se mně zatím moc nelíbí, ale tu chvilku se to dalo vydržet. U babičky bylo zase co zkoumat a tak jsem si tam všechno očuchala. Pravděpodobně sem budeme jezdit častěji. Pak přišli další děti a bylo tu dost rušno. To mně opravdu zmohlo, že i přes rámus dětí jsem usnula. Doma už byl klid a tak jsem hned zalezla na svoje odpočívadlo a usnula. Byl to náročný den.

Moje království
Moje království

25.01.2012 Já za to nemůžu, ta kytka z okna spadla sama! Páníček mně dělá nové šplhadlo. Na vršku se dobře odpočívá. Pomalu si zvykám, že jsem dopoledne doma sama a tak koukám z okna nebo spím. Občas se na mně přijde podívat dědeček.

02.02.2012 Dnes bylo první stříhání drápků. Nejspíš proto, že už jsem všechny dokázala dokonale poškrábat. Ale jen na předních tlapkách, zadní jsem nechtěla.

06.02.2012 Panička si zapálila svíčku a já nevěděla co to je. Čuchnu k tomu a trochu jsem si připálila fousky nad obočím. Ale zato mám už hotové škrábadlo, které páníček vyrobil. Tam chodím nejraději ve dne odpočívat.

10.02.2012 Lezu všude, hlavě tam, kam nemám. Dneska to je ródeo. Páníčci jsou ze mně úplně hotoví.

18.02.2012 Včera jsem byla třikrát vyhozena z ložnice. Nakonec definitivně. Páníčkové se mnou nechtěli hrát v noci na honěnou. Divný! Teď právě hraji fotbal s pingpongovým míčkem.

07.03.2012 Zvykla jsem si ráno vstávat s páníčkem. Jdeme spolu do koupelny, pak na záchod, pak se oblékne a jde do práce. Já si jdu zase ještě chvilku lehnout.

10.03.2012 Nové fotky z kočárku.

27.03.2012 Moje nejoblíbenější hračky jsou: pěnová nábojnice z NERFu, dudlík z dětské láhve a nafukovací balónek. Největší nezmar na hraní je Šárka, někdy si chce hrát i když já nechci. Tento týden nebudu dopoledne sama, protože je Marek nemocný. Tak tu bude veselo.

10.04.2012 Dnes mě přijela navštívit paní, u které jsem se narodila. Pozdravovala mě od maminky. Moc jsem se jí líbila. No, a trošku jsem se předváděla.

23.4.2012 Objevila jsem novou hračku. Lavór na prádlo. Je to jako cirkusová manéž. Tak jsem s tím blbnula, až se na mě převrátil. Ale stejně jsem si z toho nic nedělala.

27.9.2012 Takhle jsem se přitulila k páníčkovi a sedla si na jeho ruku, kterou měl opřenou o postel. Trochu jsem zavrávorala a omylem jsem zajela drápkem páníčkovi pod nehet palce. Tomu ta rána už čtrnáct dní hnisá a nechce se zahojit. A prej to pěkně bolí. Omlouvám se.

23. 6. 2013 V květnu (7. – 9.) jsem byla za nápadníkem. Nejdříve jsem se hrozně bála a schovávala se po gaučem. Když jsem si zvykla, tak přede mnou vetšinou utíkal. Ale koťátka z toho zatím nebudou.

13. 1. 2014 Tento týden mně panička přivedla nového nápadníka. Byl to krásný velký kocour, jmenoval se Kubík. Mně se ze začátku moc nelíbil. Ale časem jsem si zvykla.

30. 5. 2014 Dneška těžký porod, byla jsem z toho úplně vyčerpaná. Bohužel miminko do rána zemřelo. :((((

 

Jedna odpověď na “Bára II.”

  1. Jo tak sama, jooooo??? To je ale zajímavá kytička :-)! Zdravím celou rodinku a Lusila prý poílá holčičce jeden výchovný … ať dává na kytičky pozor!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..