Cyklovýlet: přes Karlów (40 km)

Trasa: Hronov – Doly – Machov – Karlów – KudowaKoncem července 2005 jsem si koupil nové kolo (Merida Matts Speed). A tak jsme 30.července vyrazili se sousedem na první vyjížďku.

Koncem července 2005 jsem si koupil nové kolo (Merida Matts Speed). A tak jsme 30.července vyrazili se sousedem na první vyjížďku.

Trasu jsme začali v Hronově a přes letiště ve Velkém Poříčí po polní cestě do Žďárek. První zastávka byla v Dolech na jedno pivo, já jsem si nedal. Z Dolou je nutno kolo snést dolů přes potok a vyjet (nebo vyjít) takovej menší krpál. Dále jsme jeli kolem Vrtule až na Machovské končiny. Sjezd dolů do Machova a doprava po asfaltce do Machovské Lhoty, kde byla druhá zastávka u Lidmanů na pivo.

Po jedné desítečce jsme pokračovali přes hraniční přechod do Polska směrem na Karlów po staré asfaltce. Je to asi 5km nepřetržitého stoupání serpentýnami, ale není to žádný brutální kopec, takže se dá. Odměnou je za to 10km dlouhý sjezd po asflatce do Kudowa Zdroj.

Zde jsme odbočili na Malou Čermnou zpět do Česka. Z Čermné do Velkého Poříčí k Hanušom na závěrečné osvěžení a doplnění tekutin.

Ujeto km: 40 km
Čas jízdy: 2h 17
Průměr: 17 km/h
Max.rychlost: 50,5 km/h
Počasí: krásně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..