Firefox – Chyba 623

Včera se mě stala nemilá věc. Spustil jsem si na XPčkách průvodce sdílením v domácí síti. No hrůza. Nastaví Vám to něco a neřekne co. Nakonec se mi z toho zbláznil Firefox (2.x) a začal házet chybu: Nelze zavést dialog. Chyba 623: Nelze najít položku v telefonním seznamu. Vůbec jsem netušil, že to má něco společného s předchozím průvodcem.

Chyba 623

Tak jsem „zagoogloval“, abych vyřešil problém. První linky vedly na rady, které navrhovaly přeinstalaci či použít bod obnovení. S tím jsem pochopitelně nebyl spokojen. Pokračoval jsem v hledání, nyní již na anglicky psaných webech. První byly nic neříkající, ale časem jsem narazil na uspokojivé řešení, které bylo velmi prosté.

V Internet Exploreru spusťte Nástroje -> Možnosti a na záložce Připojení zvolit volbu „Nikdy nevytáčet připojení“. Toto nastavení platí jen v případě, že nepoužíváte vytáčené připojení k internetu.

PS: Na počítači s Windows XP SP2, IE7.0, Firefox 2.0.0.8 všemi aktuálními aktualizacemi.

[ad name=“Ad do článku 468×60″]

7 odpovědí na “Firefox – Chyba 623”

  1. Ahoj, prosím též o radu. Mám podobný problém. Stejna chyba, jen místo „Nelze zavést dialog“ mi to píše Nelze přijmout data. Chci poslat data z telefonu do note. Děkuji, Lucie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..