Playstation 3 firmware v3.00 update

Playstation 3
Playstation 3

1. září vyšel na PS nový firmware, který zvyšuje hlavní verzi na v3.00. Bohužel žádnou převratnou novinku jsem tam nenašel. Pojďme se tedy podívat na novinky.

„What’s New“ – Původně se to jmenovalo Information Board. Má to i původní vlastnosti, ale je to trochu lépe zpracované. Nyní se nenachází pouze v menu Playstation Network, ale i v Game nebo Video, kde se nabízejí nejnovější hry nebo videa.

Status Indicator – Tahle novinka se mi líbí! Je to přesně to co mi scházelo. V pravém horním rohu se kromě hodin objeví i počet online přátel, ale hlavně počet nepřečtených zpráv. Další opravenou drobností je, že indikátor nabití baterie ovladače už nepřekrývá hodiny.

Friend List – seznam přátel dostál grafické změny. Každé jméno je nyní orámováno šedivým rámečkem. Mám pocit, že to původní bylo hezčí. No uvidíme.

Themes and Avatars – Další novinkou je možnost animovaného desktopu, viz. video níže. Na pozadí vám může běžet např. postavička z LittleBigPlanet. To samé se týká i avatarů. Vše by mělo být k dispozici ke stažení z Playstation Store, ať už zdarma nebo za kačky.

Trophies – Opět grafická změna. Nyní jsou trofeje rozděleny na ty základní a ty které se objevily až s nějakým premiovým obsahem. Dále mají výrobci možnost ovlivni zobrazování výpisu trofejí. Přiznávám, tuto oblast jsem zatím blížeji nezkoumal.

[ad name=“Ad do článku 468×60″]

Zde je video k ukázce novinek z firmware v3.00

Více zde Playstation.Blog En

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..